Difference between revisions of "Overzicht Nederlandstalige Eenheden"
From The Battle for Wesnoth Wiki
(→Zandvolk (Dunefolk)) |
(→Duinvolk (Dunefolk)) |
||
| Line 54: | Line 54: | ||
!Engels!!Nederlands | !Engels!!Nederlands | ||
|- | |- | ||
| − | |Dune Burner|| | + | |Dune Burner||Duinbrander |
|- | |- | ||
| − | |Dune Scorcher|| | + | |Dune Scorcher||Duinverbrander |
|- | |- | ||
| − | |Dune Firetrooper|| | + | |Dune Firetrooper||Duinse Vlammenwerper |
|- | |- | ||
| − | |Dune Herbalist|| | + | |Dune Herbalist||Duinse Kruidendokter |
|- | |- | ||
| − | |Dune Apothecary|| | + | |Dune Apothecary||Duinapotheker |
|- | |- | ||
| − | |Dune Piercer|| | + | |Dune Piercer||Duinsteker |
|- | |- | ||
| − | |Dune Raider|| | + | |Dune Raider||Duinstroper |
|- | |- | ||
| − | |Dune Marauder|| | + | |Dune Marauder||Duinplunderaar |
|- | |- | ||
| − | |Dune Sunderer|| | + | |Dune Sunderer||Duinverdeler |
|- | |- | ||
| − | |Dune Cataphract|| | + | |Dune Cataphract||Duinkatafrakt |
|- | |- | ||
| − | |Dune Rider|| | + | |Dune Rider||Duinruiter |
|- | |- | ||
| − | |Dune Swiftrider|| | + | |Dune Swiftrider||Duinse Snelruiter |
|- | |- | ||
| − | |Dune Windrider|| | + | |Dune Windrider||Duinse Windruiter |
|- | |- | ||
| − | |Dune Rover|| | + | |Dune Rover||Duinrover |
|- | |- | ||
| − | |Dune Explorer|| | + | |Dune Explorer||Duinverkenner |
|- | |- | ||
| − | |Dune Ranger|| | + | |Dune Ranger||Duincommando |
|- | |- | ||
| − | |Dune Skirmisher|| | + | |Dune Skirmisher||Duinstrijder |
|- | |- | ||
| − | |Dune Harrier|| | + | |Dune Harrier||Duinheld |
|- | |- | ||
| − | |Dune Soldier|| | + | |Dune Soldier||Duinsoldaat |
|- | |- | ||
| − | |Dune Spearguard|| | + | |Dune Spearguard||Duinse Speervechter |
|- | |- | ||
| − | |Dune Spearmaster|| | + | |Dune Spearmaster||Duinse Speermeester |
|- | |- | ||
| − | |Dune Swordsman|| | + | |Dune Swordsman||Duinse Zwaardvechter |
|- | |- | ||
| − | |Dune Blademaster|| | + | |Dune Blademaster||Duinse Zwaardmeester |
|- | |- | ||
| − | |Dune Warmaster|| | + | |Dune Warmaster||Duinse Oorlogsmeester |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 11:22, 21 February 2019
Deze pagina is deel van DutchTranslation
Contents
- 1 Vleermuizen (Bats)
- 2 Draken (Drakes)
- 3 Duinvolk (Dunefolk)
- 4 Dwergen (Dwarves)
- 5 Elfen (Elves)
- 6 Valken (Falcons)
- 7 Kobolds (Goblins)
- 8 Griffioenen (Gryphons)
- 9 Mensen (Humans)
- 10 Mechanisch (Mechanical)
- 11 Watervolk (Merfolk)
- 12 Monsters (Monsters)
- 13 Waterdraken (Nagas)
- 14 Boemannen (Ogres)
- 15 Orks (Orcs)
- 16 Reptielachtigen (Saurians)
- 17 Trollen (Trolls)
- 18 Ondoden (Undead)
- 19 Wolven (Wolves)
- 20 Enten (Woses)
Vleermuizen (Bats)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Vampire Bat | Vampiervleermuis |
| Blood Bat | Bloedvleermuis |
| Dread Bat | Duistervleermuis |
Draken (Drakes)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Armageddon Drake | Armageddondraak |
| Drake Burner | Hittedraak |
| Drake Flare | Vlammendraak |
| Drake Flameheart | Vlammenhartdraak |
| Fire Drake | Vuurdraak |
| Inferno Drake | Vuuurzeedraak |
| Drake Clasher | Gewelddraak |
| Drake Arbiter | Handhavingsdraak |
| Drake Warden | Draakse Bewaker |
| Drake Trasher | Vernielingsdraak |
| Drake Enforcer | Krachtdraak |
| Drake Fighter | Krijgerdraak |
| Drake Warrior | Strijderdraak |
| Drake Blademaster | Draakse Zwaardmeester |
| Drake Glider | Zweefdraak |
| Sky Drake | Luchtdraak |
| Hurricane Drake | Stormdraak |
Duinvolk (Dunefolk)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Dune Burner | Duinbrander |
| Dune Scorcher | Duinverbrander |
| Dune Firetrooper | Duinse Vlammenwerper |
| Dune Herbalist | Duinse Kruidendokter |
| Dune Apothecary | Duinapotheker |
| Dune Piercer | Duinsteker |
| Dune Raider | Duinstroper |
| Dune Marauder | Duinplunderaar |
| Dune Sunderer | Duinverdeler |
| Dune Cataphract | Duinkatafrakt |
| Dune Rider | Duinruiter |
| Dune Swiftrider | Duinse Snelruiter |
| Dune Windrider | Duinse Windruiter |
| Dune Rover | Duinrover |
| Dune Explorer | Duinverkenner |
| Dune Ranger | Duincommando |
| Dune Skirmisher | Duinstrijder |
| Dune Harrier | Duinheld |
| Dune Soldier | Duinsoldaat |
| Dune Spearguard | Duinse Speervechter |
| Dune Spearmaster | Duinse Speermeester |
| Dune Swordsman | Duinse Zwaardvechter |
| Dune Blademaster | Duinse Zwaardmeester |
| Dune Warmaster | Duinse Oorlogsmeester |
Dwergen (Dwarves)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Dwarvish Arcanister | |
| Dwarvish Fighter | Dwergenkrijger |
| Dwarvish Steelclad | |
| Dwarvish Lord | |
| Dwarvish Guardsman | Dwergengardist |
| Dwarvish Stalwart | Dwergenwachter |
| Dwarvish Sentinel | Dwergse Schildwacht |
| Dwarvish Runesmith | |
| Dwarvish Runemaster | Dwergse Runenmeester |
| Dwarvish Scout | |
| Dwarvish Pathfinder | |
| Dwarvish Explorer | |
| Dwarvish Thunderer | Donderdwerg |
| Dwarvish Thunderguard | Dwergse Donderwachter |
| Dwarvish Dragonguard | Dwergse Draakwachter |
| Dwarvish Ulfserker | |
| Dwarvish Berserker |
Elfen (Elves)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Elvish Archer | Elfenboogschutter |
| Elvish Marksman | |
| Elvish Sharpshooter | |
| Elvish Ranger | |
| Elvish Avenger | |
| Elvish Fighter | Elfenkrijger |
| Elvish Captain | Elfenkapitein |
| Elvish Marshal | |
| Elvish Hero | Elfenheld |
| Elvish Champion | |
| Elvish Lady | |
| Elvish Lord | |
| Elvish High Lord | |
| Elvish Scout | |
| Elvish Rider | |
| Elvish Outrider | |
| Elvish Shaman | Elfensjamaan |
| Elvish Druid | |
| Elvish Shyde | Elfenfee |
| Elvish Sorceress | Elfentovenares |
| Elvish Enchantress | |
| Elvish Sylph |
Valken (Falcons)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Falcon | Valk |
| Elder Falcon | Oude Valk |
Kobolds (Goblins)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Goblin Spearman | |
| Goblin Impaler | |
| Goblin Rouser |
Griffioenen (Gryphons)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Gryphon | Griffioen |
| Gryphon Rider | Griffioenrijder |
| Gryphon Master | Griffioenmeester |
Mensen (Humans)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Cavalryman | |
| Dragoon | |
| Cavalier | |
| Dark Adept | |
| Dark Sorcerer | |
| Lich | |
| Necromancer | Dodenbezweerder |
| Elder Mage | |
| Fencer | |
| Duelist | |
| Master at Arms | |
| Heavy Infantryman | |
| Shock Trooper | |
| Iron Mauler | |
| Horseman | |
| Knight | |
| Grand Knight | |
| Paladin | |
| Lancer | |
| Mage | |
| Red Mage | |
| Arch Mage | |
| Great Mage | |
| Silver Mage | |
| White Mage | |
| Mage of Light | |
| Peasant | |
| Bowman | |
| Longbowman | |
| Master Bowman | |
| Spearman | |
| Javelineer | |
| Pikeman | |
| Halberdier | |
| Swordsman | |
| Royal Guard | |
| Royal Warrior | |
| Ruffian | |
| Footpad | |
| Outlaw | |
| Fugitive | |
| Thug | |
| Bandit | |
| Highwayman | |
| Sergeant | |
| Lieutenant | |
| General | |
| Grand Marshal | |
| Thief | |
| Rogue | |
| Assassin | |
| Woodsman | |
| Poacher | |
| Trapper | |
| Huntsman | |
| Ranger |
Mechanisch (Mechanical)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Boat | Boot |
| Galleon | Galjoen |
| Pirate Galleon | Piratengaljoen |
| Transport Galleon | Transportgaljoen |
Watervolk (Merfolk)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Mermaid Initiate | |
| Mermaid Enchntress | |
| Mermaid Siren | |
| Mermaid Priestess | |
| Mermaid Diviner | |
| Merman Fighter | |
| Merman Warrior | |
| Merman Hoplite | |
| Merman Triton | |
| Merman Hunter | |
| Merman Netcaster | |
| Merman Entangler | |
| Merman Spearman | |
| Merman Javelineer |
Monsters (Monsters)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Cuttle Fish | |
| Fire Dragon | |
| Fire Guardian | |
| Giant Rat | |
| Giant Scorpling | |
| Giant Scorpion | |
| Giant Spider | |
| Mudcrawler | |
| Giant Mudcrawler | |
| Sea Serpent | |
| Tentacle of the Deep | |
| Water Serpent | |
| Yeti |
Waterdraken (Nagas)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Naga Fighter | |
| Naga Warrior | |
| Naga Myrmidon |
Boemannen (Ogres)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Young Ogre | |
| Ogre |
Orks (Orcs)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Orcish Archer | |
| Orcish Crossbowman | |
| Orcish Slurbow | |
| Orcish Assassin | |
| Orcish Slayer | |
| Orcish Grunt | Orkgrommer |
| Orcish Warrior | |
| Orcish Warlord | |
| Orcish Leader | Orkleider |
| Orcish Ruler | |
| Orcish Sovereign | |
| Orcish Nightblade |
Reptielachtigen (Saurians)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Saurian Augur | |
| Saurian Oracle | |
| Saurian Soothsayer | |
| Saurian Skirmisher | |
| Saurian Ambusher | |
| Saurian Flanker |
Trollen (Trolls)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Troll Hero | |
| Great Troll | |
| Troll Shaman | |
| Troll Whelp | |
| Troll | |
| Troll Warrior | |
| Troll Rocklobber |
Ondoden (Undead)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Ancient Lich | Eeuwenoude Lich |
| Chocobone | |
| Death Knight | |
| Ghost | |
| Shadow | |
| Nightgaunt | |
| Wraith | |
| Spectre | |
| Ghoul | |
| Necrophage | |
| Ghast | |
| Skeletal Dragon | |
| Skeleton | |
| Deathblade | |
| Revenant | |
| Draug | |
| Skeleton Archer | |
| Bone Shooter | |
| Banebow | |
| Walking Corpse | Wandelend Lijk |
| Soulless |
Wolven (Wolves)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Direwolf | |
| Great Wolf | |
| Wolf | |
| Wolf Rider | Wolfruiter |
| Goblin Knight | |
| Direwolf Rider | |
| Goblin Pillager |
Enten (Woses)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Wose | Ent |
| Elder Wose | Oude Ent |
| Ancient Wose | Eeuwenoude Ent |