Difference between revisions of "Overzicht Nederlandstalige Eenheden"
From The Battle for Wesnoth Wiki
(→Vleermuizen (Bats)) |
(→Drakes (Draken)) |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
|Drake Burner||Hittedraak | |Drake Burner||Hittedraak | ||
|- | |- | ||
| − | |Drake Flare||Vlammendraak | + | |>Drake Flare||Vlammendraak |
|- | |- | ||
| − | |Drake Flameheart||Vlammenhartdraak | + | |>>Drake Flameheart||Vlammenhartdraak |
|- | |- | ||
| − | |Fire Drake||Vuurdraak | + | |>Fire Drake||Vuurdraak |
|- | |- | ||
| − | |Inferno Drake||Vuuurzeedraak | + | |>>Inferno Drake||Vuuurzeedraak |
|- | |- | ||
|Drake Clasher||Gewelddraak | |Drake Clasher||Gewelddraak | ||
|- | |- | ||
| − | |Drake Arbiter||Handhavingsdraak | + | |>Drake Arbiter||Handhavingsdraak |
|- | |- | ||
| − | |Drake Warden||Draakse Bewaker | + | |>>Drake Warden||Draakse Bewaker |
|- | |- | ||
| − | |Drake Trasher||Vernielingsdraak | + | |>Drake Trasher||Vernielingsdraak |
|- | |- | ||
| − | |Drake Enforcer||Krachtdraak | + | |>>Drake Enforcer||Krachtdraak |
|- | |- | ||
|Drake Fighter||Krijgerdraak | |Drake Fighter||Krijgerdraak | ||
|- | |- | ||
| − | |Drake Warrior||Strijderdraak | + | |>Drake Warrior||Strijderdraak |
|- | |- | ||
| − | |Drake Blademaster||Draakse Zwaardmeester | + | |>>Drake Blademaster||Draakse Zwaardmeester |
|- | |- | ||
|Drake Glider||Zweefdraak | |Drake Glider||Zweefdraak | ||
|- | |- | ||
| − | |Sky Drake||Luchtdraak | + | |>Sky Drake||Luchtdraak |
|- | |- | ||
| − | |Hurricane Drake||Stormdraak | + | |>>Hurricane Drake||Stormdraak |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 08:43, 20 February 2019
Vleermuizen (Bats)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Vampire Bat | Vampiervleermuis |
| Blood Bat | Bloedvleermuis |
| Dread Bat | Duistervleermuis |
Drakes (Draken)
| Engels | Nederlands |
|---|---|
| Armageddon Drake | Armageddondraak |
| Drake Burner | Hittedraak |
| >Drake Flare | Vlammendraak |
| >>Drake Flameheart | Vlammenhartdraak |
| >Fire Drake | Vuurdraak |
| >>Inferno Drake | Vuuurzeedraak |
| Drake Clasher | Gewelddraak |
| >Drake Arbiter | Handhavingsdraak |
| >>Drake Warden | Draakse Bewaker |
| >Drake Trasher | Vernielingsdraak |
| >>Drake Enforcer | Krachtdraak |
| Drake Fighter | Krijgerdraak |
| >Drake Warrior | Strijderdraak |
| >>Drake Blademaster | Draakse Zwaardmeester |
| Drake Glider | Zweefdraak |
| >Sky Drake | Luchtdraak |
| >>Hurricane Drake | Stormdraak |