Difference between revisions of "Create/ukr"

From The Battle for Wesnoth Wiki
m (Remove spam link)
(Прочитайте спочатку!)
Line 10: Line 10:
  
 
== Прочитайте спочатку! ==
 
== Прочитайте спочатку! ==
Перед тим, як змінити або додати що-небудь, важливо зрозуміти, як магазини ігри та організовує свої дані.  Ця стаття буде пояснити структуру каталогів ігри та ввести ''userdata'' directory.
+
Перед тим, як змінити або додати що-небудь, важливо зрозуміти, як магазини гри та організовує свої дані.  Ця стаття пояснює структуру каталогів гри та ввести ''userdata'' directory.
 
* [[EditingWesnoth]]
 
* [[EditingWesnoth]]
  

Revision as of 13:40, 12 July 2013

Template:Create/Translations

Зацікавлені у створенні власних сценаріїв і кампаній? Одна з найкращих рис Весноту є його розширюваність. Гравці можуть створювати нові мапи, створіння, раси, сценарії, арт, музику, і навіть цілі кампанії. Доступ до "нутрощів" гри одночасно і простий, і важкий; якщо у вас є текстовий редактор ASCII у вас вже є все необхідне, щоб побудувати свій власний світ. Однак, вивчення Wesnoth Markup Language (WML) вимагає деяких зусиль. Даний розділ проведе вас через процес створення і поширення власного контенту.

Слід також зазначити, що нам потрібно багато допомоги створення художнього твору на основі гри. Поточні проекти перераховані тут. Ми з радістю допоможемо вам у всьому.

Прочитайте спочатку!

Перед тим, як змінити або додати що-небудь, важливо зрозуміти, як магазини гри та організовує свої дані. Ця стаття пояснює структуру каталогів гри та ввести userdata directory.

Що я можу створювати, і як?

wesnoth-1.4-4-175.jpg

Battle for Wesnoth map editor
  • Карти - розміщення зон з місцевостями.

Що інші зробили?

Безліч карт для мультиплеера та обговорення кампаній на форумі Весноту.

Якщо ви хочете щось створити без вигадування цілої нової кампанії, перегляньте тему покинутих кампаній. Ви можете вибрати одну з них і закінчити її. Це набагато легше, аніж створювати все з нуля.

Світ Весноту

Події багатьох кампаній розгортаються у Весноті, але не всіх. There is definitely a certain flavor to campaigns that are intended to take place somewhere in the world of Wesnoth. Змішайте часи чи місця і розкажіть свою історію.

Додатково

  • External Utilities - Додаткові інструменти
  • WML Reference - Довідник WML
  • FAQ - Якщо у Вас є запитання, поставте його
  • Addon server web interface - Альтернативний спосіб завантаження контету